خدمات کوچینگ و مشاوره اینستاگرام

خوشبختانه با افزایش استقبال اغلب مردم برای استفاده از اینستاگرام، فروشگاه های آنلاین و کسب و کارهای مختلف رونق زیادی پیدا کرده اند. کم تر کسی را می بینید که یک پیج اینستاگرام داشته باشد و برای خرید محصولات جدید جستجو و پرس و جو نکند. خرید از طریق اینستاگرام راهی شده که مصرف کنندگان بتوانند بدون اتلاف وقت ویژگی های یک محصول را ببینند، خدمات را مشاهده کنند و با خواندن رضایت مشتریان، اقدام به خرید کنند. حتما شما هم دیده اید که فروشگاه های آنلاین، شرکت های ارائه دهنده خدمات و سایر کسب و کارهای بزرگ و کوچک یک پیج اینستاگرام دارند. پس شرط موفقیت و پیشی گرفتن از این رقبا ارائه خدمات و مزایای ویژه و با ارزش افزوده به مشتریان است. تولید کننده و توسعه دهندگان اینستاگرام به طور مداوم الگوریتم های اینستاگرام را به روز رسانی می کنند. به همین دلیل رقابت و موفقیت در این شبکه اجتماعی کمی دشوار شده است. به گونه ای که بدون دریافت خدمات کوچینگ و مشاوره اینستاگرام عملا کار سختی پیش رو خواهید داشت. در این مقاله همراه ما باشید تا با سایر خدمات کوچینگ اینستاگرام و مزایای ویژه آن به طور کامل آشنا شوید.

کوچ کیست؟ و چرا به خدمات کوچینگ نیاز است؟

واژه coach به معنای لغوی یعنی مربی گری. کوچ نیز به فردی گفته می شود که با دانش منحصر به فردی که دارد به دیگران یا گروهی از افراد کمک می کند که تا بتوانند چالش های مرتبط با کسب و کار خود را حل کنند. فرایند کوچینگ نیز به فعالیت هایی گفته می شود که فردی که خدمات کوچینگ را دریافت می کند، از آن برای پیشبرد اهداف خود استفاده می کند. یک کوچ به افراد کمک می کند که با توجه به توانایی و اهدافی که دارد، سریع تر و به صورت بهینه تر دستیابی داشته باشد.

اگر قصد پیشرفت و رشد از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام را دارید، حتما از خودتان می پرسید که چرا به خدمات کوچینگ نیاز است؟

خدمات مرتبط با اینستاگرام چیست؟

بدیهی است که هر نوجوان و جوانی که تلفن همراه هوشمند داشته باشد، می توانید یک پیج اینستاگرام را مدیریت کند. اما مدیریت با چه برنامه ای؟ با چه اهدافی؟ برخی از کاربران فعال در اینستاگرام صرفا جهت سرگرمی و گذراندن وقت در این شبکه اجتماعی فعالیت می کنند. اما بسیاری از کاربران با اهداف بلند مدت و حتی مهم در این شبکه فعالیت دارند. اگر شما هم جزء افرادی هستید که قصد پیشرفت از طریق اینستاگرام را دارید، این مقاله برای شماست. با مطالعه این مقاله با خدمات مشاوره اینستاگرام و مزایایی که برای پیج اینستاگرام شما دارید، آشنا خواهید شد. خدمات کوچینگ اینستاگرام مجموعه ما به شرح زیر است:

 • تحلیل کسب و کار: بدیهی است که هر کسب و کار در حوزه خود رقبای کم و زیادی دارد. پس از این که صفحه اینستاگرام خود را راه اندازی کردید، باید جایگاه فعلی شما نسبت به سایر رقبا سنجیده و بررسی شود. همچنین اگر مدتی است که در اینستاگرام فعالیت دارید، باید کلیه اقداماتی که تاکنون در صفحه خود انجام داده اید از جمله هشتگ ها، تعداد هشتگ ها، تعداد پست های ذخیره شده، تعداد لایک های هر پست و استوری، زمان پست گذاری و میزان تعامل کاربران به طور کلی مشخص شود. با تحلیل کسب و کار، تهیه و تدوین تقویم محتوا و شروع تولید محتوا موثرتر خواهد بود.
 • معرفی ابزارهای کاربردی: خوشبختانه کلیه شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام به صورت مداوم به روز رسانی می شوند. اینستاگرام جهت افزایش بازدید و امکان تبلیغات ابزاری دارد که طی ارائه خدمات اینستاگرام، راهکارهای استفاده از این خدمات آموزش داده می شود تا بتوانید این روش ها را به کار بگیرید. همچنین در صورتی که انجام خدمات کوچینگ اکانت اینستاگرام خود را به ما بسپارید، به بهترین نحو از این ابزار کاربردی استفاده خواهد شد.
 • ارائه آموزش های لازم جهت بهینه تر شدن پیج اینستاگرام: یکی از بهترین ویژگی های اینستاگرام امکان مدیریت کردن صفحه کسب و کار، توسط دو یا چندین ادمین است. در صورتی که به تنهایی قصد مدیریت کردن صفحه کاری خود را دارید، کلیه آموزش های لازم جهت بهینه شدن پیج اینستاگرام به شما ارائه می شود.
 • بازبینی و ویرایش پست های اینستاگرام: حتما شما هم شنیده اید که ویرایش کردن پست های اینستاگرام پس از انتشار پست صحیح نیست!! این گفته و عقیده کاملا صحیح است. اما در صورتی که مدتی از انتشار پست گذشته باشد، بدون نگرانی می توانید پست را ویرایش کنید. در خدمات مشاوره اینستاگرام نیز آموزش های لازم جهت ویرایش کردن، استفاده از هشتگ های صحیح و کاربردی نیز ارائه می شود. چرا که خدمات کوچینگ اینستاگرام، به منظور بهبود روند فعالیت آن و افزایش بازدید و افزایش تعامل کاربران ارائه می گردد.
 • مشاوره تولید محتوا: یکی از اصولی ترین و بهترین روش های کاربردی برای جذب کاربر و ترغیب کردن آن برای حضور در صفحه، تولید محتوا است. مخاطب با خواندن یک مطلب کامل به صورت مفید و مختصر به راحتی می تواند نیاز خود را برطرف کند و پاسخ سوالاتش را بیابد. علاوه بر این، در صورتی که بودجه کافی برای تولید محتوای صوتی (پادکست) یا محتوای ویدئویی (ویدئو کست) را دارید، می توانید از خدمات مشاوره تولید محتوای مجموعه ما بهره مند گردید. همان طور که در پاراگراف های بالاتر اشاره شد، یکی از خدمات ویژه این مجموعه، تحلیل هفتگی کسب و کار است. با دریافت خدمات مشاوره اینستاگرام به طور هدفمند و موثر آموزش های لازم نیز جهت تولید محتوا به کلیه کسب و کارها ارائه می گردد.
 • مشاوره فروش و تبلیغات در اینستاگرام: بسیاری از کسب و کارها که امکان اجاره کردن یا خرید مکانی برای شروع فروش حضوری را ندارند، فعالیت و فروش در اینستاگرام بهترین گزینه است. در واقع با دریافت خدمات مشاوره و فروش در اینستاگرام می توانید محصولات خود را بدون محدود شدن به بازه زمانی و مکانی خاصی بفروشید. با دریافت این خدمات می توانید به صورت هدفمند با کاربران ارتباط برقرار کرده و متناسب با نیاز آن ها محصولات مورد نیاز را موجود کنید. مشتریان زمانی که بدانند کاملا محصولی مرتبط با نیاز آن ها به موجودی کسب و کارتان افزوده اید، این کار را ارزشمند می شمارند. همچنین با اعتماد بیشتری اقدام به خرید می کنند.

خدمات ویژه گروه دیجیتال مارکتینگ مهراندیش

علاوه بر خدمات ذکر شده در بالا، گروه دیجیتال مارکتینگ مهراندیش به صورت کاملا اصولی آموزش های لازم جهت بهبود روند بهینه سازی کلیه کسب و کارها در اینستاگرام را ارائه می کند. در واقع با دریافت و سفارش خدمات کوچ اینستاگرام سعی و هدف این است که  با شناخت مخاطبان، بررسی جایگاه فعلی کسب و کار، شناخت بازار، بررسی و ارائه روش صحیح نحوه ارتباط با مشتریان، و … میزان فروش و بهینه شدن از طریق اینستاگرام به صورت موثر افزایش یابد. خدمات ویژه گروه دیجیتال مارکتینگ مهراندیش به شرح زیر است:

 • آموزش هشتگ گذاری اصولی: یکی از روش های راه یافتن پست در اکسپلور، استفاده از هشتگ های مرتبط با نوع کسب و کار است. یکی از مجموعه خدمات تیم  مهراندیش آموزش کامل هشتگ گذاری اصولی است تا به بهترین نحو کاربران با یک جستجوی ساده به پست یا محتوای مورد نظر دسترسی داشته باشند.
 • آموزش کپشن نویسی: یکی از بهترین راه های افزایش رضایت کاربران و افزایش جلب آن ها، این است که کپشن های مفید و مختصر و کاملا جامع بنویسید. کپشن باید به صورت کامل حتی به سوالات احتمالی کاربر هم پاسخ دهد. ما در مجموعه آموزشی خود، به طور کامل و مرتبط با کسب و کارها آموزش کپشن نویسی ارائه می کنیم
 • آموزش استوری و ایده استوری: طبق بررسی های انجام شده در برخی از کسب و کارها، بازدید استوری ها در مقایسه با پست های منتشر شده بیشتر است. به همین دلیل پرداختن به تولید محتوای خلاقانه در استوری، تاثیر زیادی در افزایش بازدید دارد. برخی از کاربران وقت کافی برای خواندن پست ها ندارند. همچنین ممکن است طبق به روز رسانی های اخیر اینستاگرام، برخی از کاربران پست را از دست دهند. با یادگیری ساخت استوری و ایده استوری می توانید مجددا کاربران را برای خواندن پست ترغیب و تشویق کنید.
 • کسب ورودی از اکسپلور: یکی از راه های افزایش تعداد کاربران فعال، این است که پست ها در اکسپلور دیده شود. چرا که هدف از راه اندازی اینستاگرام، افزایش تعداد کاربران و افزایش فروش از طریق آن ها است. یکی از بهترین خدمات گروه دیجیتال مارکتینگ مهراندیش ارائه آموزش های لازم برای کسب ورودی از اکسپلور است. با یادگیری روش های اصولی و موثر می توانید به راحتی با انتشار و نمایش پست ها در اکسپلور کاربران جدیدی را جذب کنید.
 • افزایش فروش: با منتشر کردن پست و استوری های کاربردی، به صورت موثر می توان میزان فروش را افزایش داد. برای این کار توصیه می شود که کلیه ویژگی ها، مزایای محصولات و خدمات را ذکر کرده تا مشتریان با دید بازتر و اطلاعات دقیق تر اقدام به خرید کنند.
 • مشاوره تبلیغات اینستاگرام: یکی از روش های موثر برای افزایش بازدید از صفحه اینستاگرام، و کسب ورودی از اکسپلور استفاده از روش های موثر تبلیغات در اینستاگرام است. در گروه دیجیتال مارکتینگ مهراندیش به طور کامل به آموزش مشاوره تبلیغات اینستاگرام پرداخته می شود.